Co nowego w Partly - styczniowe podsumowanie

May 24, 2023
Co nowego w Partly - styczniowe podsumowanie

W ciągu ostatnich kilku tygodni wprowadziliśmy w naszym programie do zarządzania katalogiem części samochodowych kilka ważnych i atrakcyjnych zmian, którymi z przyjemnością chcemy się z Wami podzielić:

  • Nowy, przebudowany i wygodniejszy pulpit nawigacyjny ekranu powitalnego.
  • Ulepszona i bardziej intuicyjna wyszukiwarka pojazdów
  • Znacząco zwiększona liczba powiązań pomiędzy częściami (cross-referencje)

Wszystkie te zmiany pozwalają na szybsze przygotowanie informacji o produktach do publikacji w Twoich kanałach sprzedaży.

Lepszy przegląd Twojej oferty w podsumowaniu na pulpicie nawigacyjnym ekranu powitalnego

W ciągu ostatniego miesiąca głównym celem naszego zespołu było ulepszenie pulpitu nawigacyjnego PartsPal, aby był on bardziej praktyczny i zawierał więcej przydatnych informacji. Nowy pulpit nawigacyjny zapewnia teraz przejrzysty widok:

  • Suma wszystkich produktów w Twoim katalogu dla każdego z kanałów sprzedaży: API, Shopify i eBay.
  • Enumeratywna prezentacja działań, które należy podjąć w stosunku do produktów, które z wymienionych względów są niekompletne, aby zostać opublikowane. Wraz z wyjaśinieniem co należy zrobić.
  • Podział na marki producentów części wraz z liczbą produktów dla każdej z nich wraz z procentowym i ilościowym udziałem części, które mają powiązania do definicji pojazdów, do których pasują.

Możesz zobaczyć i zarządzać wszystkimi kluczowymi informacjami o Twoim katalogu części z jednego miejsca, zawsze mając przegląd sytuacji.

Weryfikacja danych produktowych dostępna teraz dla każdego kanału sprzedaży

Możesz teraz wygodnie przeglądać listy produktów wraz z informacjami, jakie działania należy podjąć, aby zostały one skutecznie opublikowane. Od teraz nie będziesz się musiał zastanawiać, co należy zrobić. Proste i przejrzyste instrukcje pozwolą na utrzymywanie iinformacji w katalogu kompletnie i skutecznie.

Szybciej dodawaj dopasowanie części do pojazdu

Funkcjonalność 'add fitment' 'dodanie dopasowania części do pojazdu' została gruntownie przebudowana i uproszczona. Dodawanie pasujących pojazdów odbywa się poprzez prosty mechanizm wyszukiwania, który pozwala szybko znaleźć i powiązać odpowiednie definicje.

Ulepszona wyszukiwarka pojazdów

Jest wszechstronna, kompleta w informacje i szybka. Pozwala Twoim klientom znaleźć części pasujące do wybranego pojazdu w oparciu o wiele kryteriów, gdzie każde następne uzupełnia się automatycznie, jeśli zakres opcji został wyczerpany. I działa naprawdę szybko.

Kiedy klient wybiera swój pojazd, wyszukiwarka działa ponad 50% szybciej, niż poprzednio. Wiemy, że Twoi klienci bedą z tej wyszukiwarki pojazdów bardzo zadowoleni. To serce naszej integracji, więc ciągle pracujemy nad kolejnymi zmianami, które jeszcze bardziej atrakcyjna proces wyszukiwania i wyświetlania pasujących części wraz z kluczowymi informacjami.

Uaktualnienia danych w bazie

Nasz zespół ds. danych dokonał znaczącego wzbogacenia ilości i jakości rekordów w bazie cross-referencji, czyli powiązań między tymi samymi częściami pochodzącymi od różnych producentów. Oznacza to, że w naszej bazie niebawem spośród 45.000.000 nie będzie żadnej, która takich powiązań by nie miała.

Uaktualniona została również baza definicji pojazdów, ze szczególnym uwzględnieniem Polski, Australii i Nowej Zelandii. Nasza globalna baza definicji pojazdów (UVDB) zawiera obecnie 28,757 konfiguracji pojazdów w Polsce i regionie Europy, 15,292 w Australii oraz 17,598 pojazdów w Nowej Zelandii.

Dodaliśmy również kompletne kartoteki oryginalnych produktów dla marek Nissan i Land Rover.

Masz uwagi lub chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli masz pytania dotyczące produktu lub jego funkcjonalności, sugestie ulepszeń, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami pod tym adresem info@partly.com.

Eric,

Senior Product Manager